swimming_banner

Turnuvalar

Voleybol Araştırmaları Platformu ve Asya Voleybol Ligimizin kurucularından ve başkanı olan Ali Peçen ve ekibi voleybol milli takımlarında ve federasyonların çeşitli organizasyonlarında görev almış, birçok lig ve turnuva organizasyonunu başarıyla gerçekleştirmiş, yıllarını voleybola ve voleybolun gelişimine harcamış, voleybolun tüm paydaşlarıyla birlikte altyapıların en iyi şekilde organize edilerek küçük sporculara mümkün olan en iyi olanakları sunmaya çalışan geniş bir voleybol hizmet ekibidir.

Bu ekiple birlikte sizleri uygun standartlardaki spor salonlarımızda, resmi liglerde takımı bulunan veya resmi lig seviyesinde takıma sahip olmayan oluşumlar için daha geniş kadrolar oluşturup daha fazla sporcuya maç tecrübesi imkanı verebilmenizi temin etmek için İstanbul’da düzenlenen Türkiye Voleybol Federasyonu onaylı Asya Voleybol Ligi’ne davet ediyoruz.

Altyapılarda 8-17 yaş aralığında Kasım-Haziran arasında düzenlenen Asya Voleybol Ligi sayesinde farklı takımla sahaya çıktığı için daha iyi takıma girme şansını kaçıran sporcularınızı, ligimizdeki maçlarda geliştirip resmi lig takımına alabilme esnekliğini yakalayacak, daha fazla sporcunuzu tüm sezon boyunca motive edebilecek, sezon içinde az maç yapan veya az süre alan sporcuları oynatarak gelecek sezona hazırlacak ve turnuva, maç eksiklerinizi tamamlayabileceksiniz.

Tüm katılımcı takımlarımıza başarılar diliyor, yıldan yıla süreç içinde takımlarımıza daha fazla yarar sağlayacak bir Asya Voleybol Ligi (AVL) statüsünü birlikte oluşturacağımızı belirtmek istiyoruz.

 

 

 

VOLEYBOL KURSU, VOLEYBOL KAMPI.

ORGANİZATÖRÜ OLDUĞUMUZ ve ALTYAPILARDA ULUSLARARASI ANLAMDA TÜRKİYE'DE İLK KEZ DÜZENLENEN ISTANBUL CUP TAKIM RUHU VOLEYBOL TURNUVASI'NDA U14 TAKIMIMIZLA ŞAMPİYONLUK ELDE ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ.

ULUSLARARASI ISTANBUL CUP U14-U16 TAKIM RUHU VOLEYBOL TURNUVASI AP SPORTİF VE OKARE ORGANİZASYON’UN, FMV IŞIK SPOR KULÜBÜ EVSAHİPLİĞİNDE VE DESTEĞİYLE DÜZENLEDİĞİ ULUSLARARASI ALTYAPI VOLEYBOL TURNUVASIDIR.

Her sene Ocak ayı içinde, IŞIK OKULLARI’NIN AYAZAĞA KAMPÜSÜ SPOR SALONU’NDA, Cumartesi günü saat 10.00’da başlayıp 18.00’de bitecek grup maçlarının ardından Pazar günü saat 12.00’de oynanacak finallerle son bulan geleneksel Takım Ruhu turnuvamıza Sırbistan’dan U14 ve U16 takımlarıyla 6 Türk takımı da katılıyor.

Takımlar, aynı anda 2 sahada 3 set üzerinden oynanacak toplam 18 karşılaşma sonunda gruplarındaki sıralamaya göre diğer grupta aynı sıradaki takımlarla şampiyonluk ya da üçüncülük mücadelesi vermektedirler.

Turnuvada mücadele eden tüm sporculara teşekkür sertifikası verilirken, dereceye giren takımlar kupalarını ve madalyalarını alacak ve turnuva boyunca bir komite tarafından izlenecek tüm oyuncular arasından en teknik oyuncu, en iyi hücumcu, en iyi pasör seçilecektir. Seçilen oyunculara AP Sportif Spor Kulübü logolu destekçi firma CHIPOLO tarafından kaybolan herhangi bir eşyanızı bulmanıza yardımcı akıllı takip cihazı hediye edileceği bilgisini de verelim. Yeni yetişen voleybolculara çok şey katacağına inandığımız bu önemli Uluslararası Istanbul Cup U14-U16 Voleybol Turnuvası’nda katılan tüm takımlara şimdiden başarılar diliyoruz. 

Turnuva tarihi yaklaştığında katılımcı takımları buradan yayınlıyor ve izlemek isteyenler için detaylı bilgi veriyoruz. 

U14 TAKIMIMIZLA ISTANBUL CUP 2019 ŞAMPİYONUYUZ..!

We are the champion with our U14 Team!

IN INTERNATIONAL ISTANBUL CUP VOLLEYBALL TOURNAMENT, 

voleybol kulupleri, voleybol takımları

ORGANİZATÖRÜ OLDUĞUMUZ ve ALTYAPILARDA ULUSLARARASI ANLAMDA TÜRKİYE'DE İLK KEZ DÜZENLENEN ISTANBUL CUP TAKIM RUHU VOLEYBOL TURNUVASI'NDA U14 TAKIMIMIZLA ŞAMPİYONLUK ELDE ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ. 

TÜM OYUNCULARIMIZI ve TEKNİK EKİBİMİZİ KUTLARIZ..!

basketbol kampı

 

Basketbolcularımız, 20-24 Ocak tarihlerinde Antalya Port Natura Otel'de düzenlediğimiz Hido Cup'ta madalyaları topladı. 

Sportif gelişim ve sosyal iletişim anlamında yüksek kazanımlar sağladığımız Basketbol kampımızda daha da takım olduk ve lige daha da hazır hale geldik. 

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.