head-bg

TOFAŞ SPOR OKULLARI

Tofaş Ataşehir Basketbol Okulu

2023-2024 sezonu kayıtlarımız başlamıştır. 5-17 yaş aralığında başvurularınızı yapabilirsiniz.

LÜTFEN 5-17 YAŞ KAYIT VE PROGRAM BİLGİSİ ALMAK İÇİN WHATSAPP NUMARAMIZDAN BİZE MESAJ GÖNDERİNİZ.
WHATSAPP. 0545 965 20 75

Türkiye'de altyapı sporcularının gelişimine en fazla önem veren ve altyapıdan süper lig takımlarına çıkardığı oyuncularla adından söz ettiren, kurumsal yönetim yapısı ve kulüp yönetiminin yüksek bilgi ve tecrübesiyle Türk sporuna eşsiz katkılar sağlayan Tofaş Spor Kulübü ile yaptığımız işbirliğiyle Ataşehir Tofaş Basketbol ve Voleybol Spor Okulları organizasyonumuzla kendi tesisimizde faaliyet göstermekteyiz.

Tofaş Ataşehir altyapı basketbol okulu, Tofaş Ataşehir altyapı voleybol okullarımız da bizim sorumluluğumuzda, 5-17 yaş spor okulları ve gelişim grupları yanında, tüm yaş kategorilerinde lisansları çıkarılarak Basketbol ve Voleybol Federasyonu resmi liglerine katılan lisanslı takımlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Amacımız daha çok  başarılı sporcu yetiştirmek ve bu sporculara lisans çıkararak takımlara almak ve anlaşmalı özel okullarımızda burslu okumasını sağlamaktır. 5 yaşından itibaren temel spor eğitimi alan ve yeni başlayan 8-12 yaş sporcularımızı basketbol ve voleybol okullarımıza, 12-16 yaş sporcularımızı gelişim gruplarımıza kabul etmekte ve kulübümüzde lisanslı sporcu olarak resmi liglerde maç tecrübesi yaşaması için çaba harcamaktayız. 

Aşağdaki linkte detaylı inceleme ve başvuru yapmak için Tofaş Ataşehir basketbol ve voleybol spor okullarımızın resmi sayfasını bulacaksınız.

Tofaş Ataşehir Basketbol, Tofaş Ataşehir Voleybol resmi web linki, tıklayınız...

Lütfen bize ulaşarak basketbol kursu ve voleybol kursu talebinizi, Tofaş basketbol, Tofaş voleybol altyapı eğitimi web sitesi ve telefonlarımız ile iletiniz. 

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.