head-bg

Performans Koçluğu

ATLETİK PERFORMANS KOÇLUĞU NEDİR?
SPORCULARIMIZIN PERFORMANSLARINI ARTTIRMALARINA NASIL YARDIMCI OLUYORUZ.

Atletik performans, spora özgü uygulanan, sporcuların duruş ve hareket analizlerinin yapıldığı, içinde kuvvet testi, dayanıklılık testi, çeviklik testi ve sürat testlerini barındıran, sporcuların eksiklerine ve fiziksel ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan antrenman programlarından oluşan bir çalışma sistemidir.

İleri hedefleri olan tüm voleybolculara ve kulübümüzün voleybolcularına ve aynı zamanda basketbolculara atletik performans koçluğu hizmeti veriyor, yetenek gelişimi konusunda sporcularla bire bir veya 2-3 kişilik küçük gruplar halinde çalışmaktayız.

Voleybol veya basketbol branşında sporcumuzla birlikte belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmak ve sporcumuzun motivasyonunu arttırmak için engelleri birlikte aşıyor, sporcularımızın potansiyellerini ortaya çıkarıyoruz.

Hedefimiz, federasyonun Türkiye 2. Ligi kategorisinde mücadele edebilecek voleybolcularımızı yetiştirmek ve erkenden belirlediğimiz bu voleybolcularımızla öncelikle fiziksel performans artışı için bire bir çalışmak, voleybola uygun fiziksel yeteneğe sahip sporcularımızın voleybol teknik ve taktik yeteneklerini de geliştirmek.

Performans koçumuzun oyuncularımıza verdiği katkı yanında voleybol teknik ve taktiklerini daha kolay geliştirerek daha da büyük hedeflere ulaşmayı, liglerde daha başarılı takımlar kurmayı amaç edinmiş bulunuyoruz.

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.