head-bg

Ataşehir Acarlar

Ataşehir Küçükbakkalköy merkez salonumuzun yanında yine Ataşehir-Yeni Çamlıca Acarlar bölgesindeki diğer tesisimizde voleybolcularımızın 

Yeni sezonu kayıtlarımız devam etmektedir ve 6-17 yaş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yeni sezon yaz ve kış başlangıç dönemine ait açıklamayı ve haftalık antrenman gün ve saatlerini aşağıda yaş gruplarına göre inceledikten sonra belirtilen gün ve saatlerde antrenmanlara katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi sporcular yıllık spor aktivitelerinde çok uzun süre spora ara vermezler ve yeni başlayacak sezona fiziksel olarak hazır gelmeye gayret ederler.
Biz de sizlerin antrenmanlara daha hazır başlamanız ve sakatlıklardan korunabilmeniz için aşağıda ayrıca paylaşacağımız ve mutlaka her gün 20 dakika yapmanızı istediğimiz egzersiz programları hazırladık.
Lütfen gün içinde çok az zamanınızı alacak bu egzersizleri evde uygulayın ve yeni sezon başlangıç antrenmanlarına daha hazır gelin.

Ataşehir Yeni Çamlıca tesisimiz için 15 Ağustos haftası başlayan yeni sezon antrenman günleri ve yaş gruplarına göre seviye belirleme antrenmanı için gelebileceğiniz saatler hakkında bilgilendirme yapmak isteriz.

15 AĞUSTOS TARİHİNDEN İTİBAREN YENİ SEZON KIŞ DÖNEMİ TAVSİYE EDİLEN ANTRENMAN GÜNLERİMİZ;

*2013-2014-2015-2016 DOĞUMLU SPORCULAR
SAAT: 14:30

*2010-2011-2012 DOĞUMLU SPORCULAR
SAAT: 15:45

*2007-2008-2009 DOĞUMLU SPORCULAR
SAAT: 17:00 VEYA SAAT: 18:15

*TAKIM GRUPLARIMIZIN HAFTA İÇİNDE DE ANTRENMANLARI BULUNMAKTADIR.
VOLEYBOL TAKIM SEÇMELERİ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİR, EĞER VOLEYBOL GEÇMİŞİNİZ VARSA DEĞERLENDİRMEMİZ İÇİN BİZİMLE ANTRENMANA ÇIKABİLİRSİNİZ.

Sezona hazır girmek ve ilerlemek için yaz gelişim programlarımıza da katılabilirsiniz.
Temmuz ve Ağustos ayı yaz çalışmalarımız hakkında lütfen bilgi talep edin.

YAPILMASI DURUMUNDA YAŞ GRUPLARINA GÖRE YAZ DÖNEMİ (Temmuz-Ağustos) GÜN VE SAATLERİ BURADAN DUYURULUYOR OLACAKTIR.
BİZİMLE İRTİBAT KURARAK PROGRAMLARIMIZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Anlaşılmayan konular için lütfen iletişime geçiniz.
WhatsApp İletişim: 0545 965 20 75

6 yaşından başlayarak 17 yaşına kadar voleybolda önce temel gelişim, bilgi ve becerinizi ilerletmek için de ileri seviye gelişim gruplarımızda yer alabilirsiniz. İlk defa başlayan sporcularımızı voleybol okullarımıza kabul ediyor, haftada 2 günlük gelişim programları uyguluyoruz. Takım sporcuları ve takım gelişim gruplarıysa daha fazla adette antrenman yapmaktayız.

Minik ve küçük sporculara eğitim verecek eğitmenlerimizi, çocuklara davranış, takım seçmeleri kriterleri, antrenman planlaması, oyunla eğitim, programlı çalışma konularında sürekli eğitime tabi tutuyoruz.

Farkedilen sporcularımızı, takım seçmelerine alarak ve takımlara yükselterek, resmi gelişim liglerinde mücadele eden takım kadrolarımızda yer veriyoruz.

İlk defa başlayacak bir voleybolcu adayı veya doğru bir voleybol organizasyonu arayan bir sporcu, ailesi vasıtasıyla voleybol okullarımızda bizimle tanışma antrenmanlarımıza katılarak doğru yönlendirme talep edebilir, çalışma ortamımızı tecrübe edeceği antrenmanımıza katılabilir.

Size uygun yaş grubunu ve tanışma antrenman saatini belirleyebilmemiz için lütfen başvuru formu vasıtasıyla veya WhatsApp mesaj numaramızla bizimle irtibat kurunuz.

Telefon: 0216 510 05 05
WhatsApp. 0545 965 20 75

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.