swimming_banner

Hido Basketbol

hido basket

ALİ PEÇEN SEM içinde bulunan anadolu yakası basketbol okulu Hido Basketbol Academy bünyesinde faaliyet gösteren, Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları, Üst Göztepe’ye yakın, Emaar AVM’nin tam karşısındaki Esatpaşa mevkiinde, 6-17 yaş arasında basketbola ilgi duyan erkek-kız tüm çocuklarımıza profesyonel bir sistem içinde hizmet vermek üzere,  küçük yaştaki altyapı sporcuları için önemli bir fırsat sunmaktadır.

Hidayet Türkoğlu gibi bir basketbol efsanesinin oluşturmuş olduğu profesyonel bir ekip ve Ali Peçen gibi milli bir sporcunun organize edip planladığı ve programların her aşamasında sporcuların arasında olduğu, Hido Basketbol Academy spor okullarımızdan ve gelişim gruplarımızdan çıkardığımız lisanslı sporcularımızla Basketbol Federasyonu altyapı gelişim liglerine katılarak maç deneyimi yaşamaktayız. Takımlarımız hakkında detaylı bilgiye hido basketbol okulu iletişim web sitesi www.hidobasketgoztepe.com tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Federasyon Gelişim liglerinde mücadele eden takımlarıyla kulüp yapılanması olan, Anadolu Yakası Basketbol Kulübü, Hido Basket AP Sportif Spor Kulübü olarak Üst Göztepe Emaar Alışveriş merkezine yakın bir lokasyonda, Esatpaşa’da bulunan kendi tesisinde 6 yaşından 17 yaşına kadar çocuk ve genç basketbol, voleybol, temel cimnastik ve savunma sporları gibi barnşlarla ve satranç, resim gibi kişisel beceri eğitimi vermek üzere faaliyet göstermektedir. Ataşehir’deki diğer noktasında Voleybol branşında geçen sezon İstanbul ligi küçükler şampiyonu olan kulübümüz, Basketbol branşında da başarıyla liglerde mücadele eden takımlara sahiptir.

Takımlarımızın ve bölge halkının tesisimizde bulunan Fitness merkezimizden yararlanma olanağı bulunmaktadır. Hido Basket okulumuz ve hido basket kulübümüz hakkında detaylı bilgiye www.hidobasketgoztepe.com adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Amacımız, çocukların sportif geleceklerini kendi tesislerinde, satranç ve akıl oyunları gibi zihin faaliyetleriyle de destekleyerek algısı ve dikkati gelişmiş, analiz yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi ve takım oyunu oynamayı bilen, bu süreçte başarının nasıl kazanılacağını anlamış bireyler yetiştirmek ve topluma kazandırmaktır.

 

hido basketbol okulu

YAZ DÖNEMİ ÇALIŞMALARIMIZ TEMMUZ AYININ İLK PAZARTESİ GÜNÜ, 

TAKIMLARIMIZIN SEZONA HAZIRLIK ÇALIŞMALARI İSE AĞUSTOS AYININ İLK PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAMAKTADIR.

OYUNCU SEÇMELERİ; AĞUSTOS AYININ 2. ve 3. PAZAR GÜNLERİ SAAT 13.00-15.00 ARASINDA ALİ PEÇEN SEM'DE YAPILMAKTADIR. SEÇMELERDE TAKIMLARIMIZA YENİ OYUNCULAR SEÇECEK ve FEDERASYONUN İSTANBUL GELİŞİM LİGİ HAZIRLIKLARINIZA BAŞLAYACAĞIZ. 

6-17 YAŞ BASKETBOL OKULU GRUPLARIMIZ İÇİN LÜTFEN ACELE EDİN VE ÖN KAYIT YAPTIRIN..!

ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİMİZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR; 

KIŞ DÖNEMİ (Okulların açılmasıyla birlikte)

*HAFTASONU CUMARTESİ ve PAZAR

ÖĞLEDEN ÖNCE SEANSI MİNİK GRUPLAR;

Saat 08.45-10.00......2007-2008-2009

Saat 10.00-11.00......2010-2011

Saat 11.00-12.00......2012-2013

Saat 12.00-13.00......2014-2015

ÖĞLEDEN SONRA SEANSI KÜÇÜK GELİŞİM GRUPLARI;

Saat 16.00-17.00......2012-2013-2014

Saat 17.00-18.00......2010-2011

Saat 18.00-19.15......2008-2009

Saat 19.15-20.30......2005-2006-2007 

HAFTA İÇİ SALI-PERŞEMBE-CUMA;

17.00-21.45 saatleri arasında farklı saatlerde farklı yaş gruplarındaki Lig Takımları ve Büyük Gelişim Gruplarımızın antrenmanları yapılmaktadır. 

Basketbol Okulumuzun aşağıdaki resmi web sitesinden, Üst Göztepe bölgesindeki Hido Basket Okulu telefon ve detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

www.hidobasketgoztepe.com 

Spor okullarımızda minik yaşlarda bizimle basketbola başlayan ve zaman içinde yetenekleri ölçüsünde takımlarımıza alınan sporcularımız, katıldığımız liglerde resmi maçlara çıkmakta ve kendilerini göstererek, yeteneklerini ileri taşıma imkanı bulmaktadırlar.

Sporcularımız, yıl içinde organize ettiğimiz sportif gelişim kamplarıyla kendilerini teknik olarak geliştirmekle birlikte topluluk içinde yeni arkadaşlıklar kurma ve sosyal çevrelerinde kendini daha rahat ifade etmek gibi sosyal ve sportif özgüven kazanma imkanı bulmaktadırlar.

ORGANİZASYONEL AMACIMIZ,

Gençlerimize spor ve egzersiz yapma imkanı sunmak ve onları sağlam bireyler olarak yetiştirmek,

Çocuklarımıza ve gençlerimize modern tesislerde spor yapma imkanı sunarak, zihinen ve bedenen sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine destek olmak,

Gençlerimizin özgüven duygularını; disiplin, sorumluluk alma, takım ruhuna uyumlarını, fiziksel ve mental desteklerle artırarak onları topluma güçlü bireyler olarak kazandırmaktır.

Bu arada Türk sporuna ve dünya sporuna yeni şampiyonlar kazandıracak işbirliklerini sağlamak ise profesyonel hedeflerimiz arasındadır. 

basketbol kursu, basketbol okulu

basketbol okulu

hido basketbol okulu

fitness salonumuz 

hido basketbol okulu, hido basketbol, hido basket, hidayet türkoğlu basketbol okulu, basketbol kursu, spor okulu, göztepe basketbol kursu, göztepe basketbol okulu, göztepe basketbol kulübü, anadolu yakası basketbol kulübü, anadolu yakası basketbol okulu, anadolu yakası hido basket okulu telefon 0216 510 05 05.

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.