head-bg

Sancaktepe

Türkiye Voleybol Federasyonu'nun desteğiyle organize ettiğimiz Sancaktepe bölgesinde bulunan tesisimizde voleybola ilk başladığınızda temel hareket gelişimi ve temel voleybol eğitimi antrenmanlarımızla haftada 2 gün programlarımıza katılırsınız.

6 yaştan itibaren tanışma ve teknik uyum konusunda karar vereceğimiz antremanımıza katılabilir, voleybol okullarımızda 12 yaşına kadar Minik takımlarımıza girmek ve Gelişim gruplarımıza yükselmek için devam edersiniz.
6 yaş için uyum konusunda sporcu adayımızı birkaç antrenman boyunca velilerimizle birlikte gözlemlemekte ve ardından karar vermekteyiz.

9-17 yaş arası sporcularımız, voleybol okullarımızın gelişim gruplarında takımlara girmek ve maç tecrübesi edinmeleri amacıyla çalıştırılmaktadır. Minik, Küçük, Yıldız ve Genç takımlarımızda lisanslı sporcularımız bulunmakta Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi liglerinde mücadele etmektedir. Spor okullarımızdan, resmi liglerde mücadele eden takımlarımıza geçiş yapabilir, lisanslı sporcu olabilir, ileride uzun yıllar voleybol oynayabileceğiniz 2. lig Büyük Bayan takımımızda kendinize yer bulabilirsiniz.

Ali Peçen liderliğindeki teknik kadromuzla odak noktamız Voleybol’da kazanmayı ve şampiyon olmayı bilen sporcular yetiştirmek, başlangıç noktanız ise Ataşehir bölgesi yanında diğer noktalardaki ve tabii ki Sancaktepe lokasyonundaki Ali Peçen Voleybol Okullarımız’dır.

Voleybol takımlarımızla kısa zamanda liglerde yer alma başarısını gösteren sporcularımızdan biri olmak istiyorsan sen de bize katılabilirsin. Voleybol sporunun uluslararası seviyede öğretilmesi için eğitimcilerimizi bu hedefe uygun seçiyor ve öncelikle sürekli kendimizi eğitiyor ve geliştiriyoruz.

Size uygun yaş grubunu ve tanışma antrenman saatini belirleyebilmemiz için lütfen başvuru formu vasıtasıyla veya WhatsApp mesaj numaramızla bizimle irtibat kurunuz.

WhatsApp Tel: 0543 901 46 52

Telefon: 0216 510 05 05

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.