swimming_banner

CİMNASTİK Okulu

TESİSİMİZİN TADİLATTA OLMASI SEBEBİYLE ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMİŞ BULUNUYORUZ.
FAALİYETLERİMİZE DÖNDÜĞÜMÜZDE PAYLAŞIYOR OLACAĞIMIZ GENEL BİLGİLENDİRMEYİ AŞAĞIDA BULABİLİRSİNİZ.

ALİ PEÇEN SPORTİF EĞİTİM MERKEZİ-SEM içinde;

Cimnastik ve Hareket Gelişimi, çocuklarda denge gelişimine destek olmak, konsantrasyon ve odaklanmayı arttırmak, zihni rahatlatmak, çocukların kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmak, hayal güçlerini geliştirmek ve yaratıcılıklarını arttırmak, aynı zamanda beden ve zihin olarak güçlü bireyler olmalarına rehberlik etmek gibi faydaları vardır. Denge ise koordinasyon, kuvvet ve çocukların yapmakta oldukları veya başlayacakları spor branşına hazırlama amaçlı destek antrenmanlarını ifade etmektedir. Denge-Koordinasyon-Kuvvet çalışmaları için özel donanımlı hale getirdiğimiz beden eğitimi salonumuzda yapılan çalışmalarla, farkedilir bir geri dönüş almak için katılımcı grupların ihtiyaçlarına göre programlarımızı dizayn ediyoruz.

Esnek bir vücut, doğru nefes almayı, doğru duruşu ve var olan beden esnekliklerini korumayı, denge çalışmaları ise koordinasyon, güç, özgüven ve fiziksel yetenek gelişimini hedefler.

Karmaşık hayatın içinde derin bir nefes almak için çocuk ve gençlerimizi 6-8 yaş ve 9-12 yaş gruplarından oluşan hareket gelişimi odaklı temel cimnastik çalışmalarımıza bekliyoruz. Antrenmanlarımız Cumartesi ve Pazar günleri haftada 2 gün 1’er saat öğleden önce yapılmaktadır.

Bilgi almak ve tanışma dersimize katılmak için lütfen bizimle Ön Kayıt linkinden iletişime geçiniz.

0216 510 05 05
0545 965 20 75  

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.