swimming_banner

Plaj Voleybolu

Plaj Voleybolu kampımızı Temmuz veya Ağustos ayı içerisinde Işık Üniversitesi Şile kampüsü içerisindeki plaj sahamızda ve yine yaz döneminde Voleybol Federasyonu ile birlikte İstanbul-Şile'de Aquabeach plaj voleybolu kortlarında düzenlediğimiz 18 ve 22 yaş altı Türkiye Plaj Voleybolu Şampiyonası haftasında voleybol gelişim kursu ve turnuvaya katılım şeklinde organize ettik. 

Türkiye Voleybol Federasyonu U18 ve U22 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası Işık Üniversitesi, Aquabeach Ve AP Sportif Sponsorluğunda, Şile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Ve Şile Belediyesi Destekleri İle U22 Erkeklerde 7 Takım, U22 Kadınlarda 14 Takım, U18 Erkeklerde 6 Takım, U18 Kadınlarda 14 Takım, toplam 41 takım ile 22-23-24 Ağustos tarihlerinde yapıldı. 

Ödüller ve Spornsor hediyeleri AP Sportif / Turkey Volleyball Camps tarafından alanda sporculara dağıtıldı. Organizasyon Işık Üniversitesi, Aqua Beach ve AP Sportif ev sahipliğinde Şile’de yer alan Aqua Beach sahalarında gerçekleştirildi. 

Aşağıdaki linketen plaj voleybolu turnuvamıza ait linklere ulaşabilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=ouoEOwwdTMM&feature=youtu.be

30-31 AĞUSTOS 2021 VOLAP VICTORY BEACH CUP ORGANİZASYONUNDA İSTANBUL KALAMIŞ'TAYIZ.

VOLAP YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ PEÇEN VE YÖNETİM KURULUNU BİRLİKTE OLUŞTURDUĞUMUZ KULÜP SORUMLULARIYLA YAPILAN TOPLANTIDA TASLAK KARARLAR ALINARAK GEREKLİ İZİNLERİN ALINMASI KONUSUNDA VOLAP GENEL SEKRETERİ SENCER ÜNERİ'YE YETKİ VERİLDİ.

ALINAN TASLAK TURNUVA PROGRAMI AŞAĞIDADIR.

VOLAP Uluslararası İstanbul Voleybol Ligi organizasyon komitesi yeni sezonunu VOLAP Victory Beach Cup adıyla 30-31 Ağustos tarihlerinde İstanbul, Kalamış kortlarında zafer bayramı haftasına denk gelen günlerde tüm altyapı kulüplerimize açık yapacağı Plaj Voleybolu turnuvasıyla başlatıyor.

Kış sezonu öncesi hazırlık döneminde katılımcı takımlara maç yaparak kondisyon ağırlıklı hazırlanma imkanı verecek turnuvamıza tüm altyapı kulüplerimizi ve bireysel olarak takımlarını oluşturan herkesi bekliyoruz.

*VOLAP Victory Beach Cup, İstanbul
Tarih Aralığı: 30-31 Ağustos 2021, (Pazartesi-Salı)
Yer: Kalamış Plaj Kortları, Kadıköy
Yaş Kategorileri: U13 Midi Kız, U15 Küçük Kız, U17 Yıldız Kız

TURNUVA YAŞ GRUPLARI TAKIM STATÜSÜ
2008-2009-2010 MİDİ TAKIMLAR-U13 KATEGORİSİ (4 SPORCU SAHADA, 2 SPORCU YEDEK)
2006-2007 KÜÇÜK TAKIMLAR-U15 KATEGORİSİ (2 veya 3 SPORCU SAHADA, 1 SPORCU YEDEK)
2004-2005 YILDIZ TAKIMLAR-U17 KATEGORİSİ (2 veya 3 SPORCU SAHADA, 1 SPORCU YEDEK)

NOT:
Sadece Midi kategoride yedek oyuncular, istediği oyuncuyla topun oyunda olmadığı anlarda değişme hakkına sahiptir. Ancak sahada aynı anda 4 oyuncu olmak zorundadır.
Belirtilen doğum tarihinden daha küçük yaşta sporcular üst kategorilerde mücadele edebilir ancak her sporcu aynı anda sadece 2 kategoride turnuvada yer alabilir ancak bu durumda ilave katılım bedeli ödemek zorundadır.

*TÜM MÜSABAKALAR SABAH 10.00’DA BAŞLAYACAK VE GÜNÜN SON MAÇININ BAŞLAMA SAATİ EN GEÇ 21.00 OLACAKTIR. GÜN VE SAATLERDE İHTİYACA GÖRE DÜZENLEME YAPILABİLECEKTİR.
**MAÇ PROGRAMLARI, KATILAN TAKIM SAYISINA VE YAŞ KATEGORİSİNE GÖRE BELİRLENEREK TURNUVA ÖNCESİNDE BİLDİRİLECEKTEDİR.
***HER YAŞ KATEGORİSİNDE MAKSİMUM 16 TAKIM KABUL EDİLECEKTİR.
****TURNUVA STATÜSÜ, KATILAN TAKIM SAYISINA GÖRE BELİRLENEREK KATILIMCI TAKIMLARA TURNUVA ÖNCESİ BİLDİRİLECEKTİR. ÖNCELİKLİ TERCİH EDİLECEK STATÜ 4 VEYA 5 TAKIMLI GRUP ELEMESİ ŞEKLİNDE OLACAKTIR.

-KATILIM ÜCRETİ KİŞİBAŞI 150 TL.’DİR. ANTRENÖRLER ÜCRET ÖDEMEZ. KULÜPLER KATILIM ÜCRETİNİ KENDİ SPORCULARI İÇİN BELİRLEMEKTE SERBESTTİR.
-HER KATEGORİDE DERECEYE GİREN TAKIMA KUPA, SPORCULARA MADALYA, KATILAN SPORCU VE ANTRENÖRLERE VOLEYBOL EĞİTİMİNE KATKI VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLECEKTİR.
-KATILACAK TAKIMLAR AŞAĞIDAKİ WEB SİTESİNDEN ÖN KAYIT OLUP, TURNUVA YÖNETİM TELEFONUNDAN TEYİT ALMAK ZORUNDADIR.
ANADOLU YAKASI:
SENCER ÜNERİ
GSM. 0535 354 23 00

AVRUPA YAKASI:
VOLKAN ŞİRİNOĞLU
GSM. 0532 713 28 12

Turnuva formatları ve müsabaka programları 29 Ağustos 2021, Pazar günü 18:00’de saatleri yapılacak yoklamadan sonra belli olacaktır. Net maç programı aynı akşam www.istanbulvoleybolligi.com resmi lig sitemizden yayınlanacaktır. Tüm takımların her türlü durumda 30 Ağustos Pazartesi sabahı 09.00’da kortlarda kendi müsabakaları için hazır olmaları gerekmektedir.

Takımlar fikstürlere kura çekimine göre yerleştirilecektir. Teknik toplantıya mazeretsiz gelmeyen takımlar listeden çıkartılacaktır. Her takım sorumlusu, yoklama günü onaylı takım listesini organizasyon komitesine sunacaktır.

ÖNEMLİ NOT: 
Ön kayıt işlemleri, takım yetkilileri tarafından resmi web sitemizden yapılmalıdır. Takım sayısı, oyuncu isimleri ve katılacağınız kategoriyi başvurunuzda belirtiniz.


 
Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.