swimming_banner

GO Okulu

ALİ PEÇEN SPORTİF EĞİTİM MERKEZİ-SEM içinde;

Kaliteli bir öğrenme programı, çocukların gelişim potansiyellerine ulaşmalarına ve okul başarısı için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazanmalarına yardımcı olurken, program içeriklerindeki öğrenciyle iletişim kurabilme becerimiz sayesinde güven yaratarak onlara, kendilerini ifade edebilme fırsatını sunuyoruz.

Çalışmalarımızın temelinde Uzak Doğu’nun kadim strateji oyunu “Go”, strateji kavramı ve geleneksel Uzak Doğu sanatları yer alır. Derslerde sona doğru yaşanan dikkat dağılması sorununu, Akıl ve Zeka Oyunları içeriklerimizden de faydalanıp, eğlenerek dikkati tekrar toparlama amaçlı kullanıyoruz. 

Satranç ile temel satranç kural ve taktikleri dışında, zamanı doğru kullanma, plan kurma, etkili ve farklı problem çözme gibi pek çok konuda örnekler eşliğinde öğrencilerimizin temel satranç kültürü ve becerilerini elde etmesi amaçlanır. 

Çocuklar için 5-9 yaş Hareket Gelişimi, çocuklarda koordinasyon, güç ve denge gelişimine destek olmak, konsantrasyon ve odaklanmayı arttırmak, zihni rahatlatmak, onların kendilerini ifade etmelerine yardımcı olup, hayal güçlerini geliştirmek için özellikle yüksek tempolu yaşamları için eşsizdir. 

Resim'in de ilkokul, ortaokul ve yetişkin yaş gruplarıyla yapılan sanat eğitimi uygulamalarındaki amaçlarımız; yaratıcı düşünme yeteneğinin geliştirilerek el, göz koordinasyonunu sağlamaktır. Bu sayede, bilişsel zeka geliştirilerek zihinsel gelişime katkıda bulunulur. Ayrıca, sosyal yaşamında ve okul hayatında kendisine öğrenme, eleştirel düşünebilme, olaylara farklı açılardan bakabilme, analitik düşünebilme, hayal gücünü geliştirebilme vb. katkıları sağlar.

Programlarımız, Ataşehir (Üst Göztepe bölgesi) kurs günü bakımından farklılık göstermektedir. 

Ataşehir Kişisel Gelişim Branşlarımız: Satranç, Go, Resim, Temel Cimnastik, Savunma Sporları detaylı bilgi linki:

www.alipecen.com 

go okulu

resim kursu

satranç kursu

 

ALİ PEÇEN SEM Ataşehir tesisimizde yer alan Ataşehir Go Okulu programlarımızı, aşağıda verilen branşlara ait linklerden inceleyebilir ve ön kayıt için bize başvurabilirsiniz.

Resmi ve Kişisel Gelişim Branşlarımız için web sayfamız;

www.alipecen.com 

LÜTFEN HER ZAMAN GÜNCEL PROGRAM VE SAATLER İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK BAŞVURUNUZ:

TÜM EĞİTİMLERİMİZ, CUMARTESİ ve PAZAR GÜNLERİ BELİRTİLEN SAATLERDE BAŞLAYIP, DEVAMINDA DİĞER GÜNLERE YAYILABİLMEKTEDİR.

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.